Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

zblocze
Idz do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastepny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Akcesoria dla pomocy drogowej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
crash_osiek
Mercedes

Dolaczyl: 08 Lis 2009
Skad: Osiek

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście Shocked Shocked Shocked To za 149 jest OGROMNE Shocked Shocked Shocked
Po za tym jak się na czymś nie znasz to się nie wypowiadaj i nie ja a ty wprowadzasz ludzi w błąd pisząc że dwie blaszki z rurką pomalowane proszkowo nadają się do wyciągania ciężarówek Confused
4x4Terenowiec
Piechur

Dolaczyl: 23 Maj 2012
Skad: Kraków

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów nie możesz się przyznać do błędu...? Czarno na białym, wszystko jak na tacy, ale chyba nietety Tobie nikt nie wmówi, że 'białe jest białe, a czarne jest czarne!'. Smile

Ja wg. Ciebie mogę się nie znać, ok, ale myślę, że zarówno polscy, jak i brytyjscy inżynierowie (np. z Superwincha), którzy te zblocza projektują i produkują się jednak znają... Zresztą wystarczy odrobina znajomości zasad fizyki, żeby zrozumieć dlaczego te 'blaszki' z 'rurką' są w stanie tyle wytrzymać.
Wyposażenie do pojazdów specjalnych: oświetlenie ostrzegawcze, wyciągarki elektryczne i hydrauliczne, akcesoria do wyciągarek, liny stalowe i syntetyczne, ładowarki CTEK, szekle, tasmy, zblocze i wiele innych www.terenowiec.pl
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer GG
Muki
Lamborghini
Lamborghini

Dolaczyl: 18 Gru 2005
Skad: Gdańsk Holservice

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedawca - chce sprzedać, nabywca - chce kupić , normalne , ale w tym przypadku nabywca ma przewagę nad sprzedawcą o ... no własnie o własne doświadczenia i lata pracy ...

dla ciekawości "Crash" zmęczyłeś mnie i też wyszedłem na mróz ... Very Happy

to maleństwo to Superwinch 4 tonowe - na wyposażeniu ... terenowego pojazdu osobowego

reszta to z dużego holownika i największego nie chciało mi się targać bo trochę waży ...

liny na wyciągarkach : mała 20 mm duża 26 mm

crash_osiek
Mercedes

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to następne przysłowie dla pana z terenowca bo dalsza dyskusja sensu nie ma : Do konia nie podchodź od tyłu , do byka od przodu a do osła wcale .

Pozdrawiam Smile
4x4Terenowiec
Piechur

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, i w końcu jakieś konkrety.

Ja nie chcę nikogo przekonać, że nasze zblocze PW36 nadaje się do dużych/największych holowników, dlatego prosiłem o zdjęcia, bo może zaczniemy takie produkować. Starałem się tylko przekonać kolegę, że jeśli zblocze ma podaną wytrzymałość 16 ton - to tyle ma (przynajmniej u nas, za chińskie zblocza nie odpowiadam).

Jeśli ktoś zadzwoni i powie 'potrzebuję zblocze do liny 16 i ciągania 20 ton', to przecież nie zaproponuję mu naszego zblocza za 149 zł, tylko grzecznie powiem, że trzeba poszukać gdzie indziej... Fakt faktem, trochę optymistycznie podszedłem do faktu wyciągania tira, ale po prostu pomyślałem o standardowych warunkach tzn. zepsuty ciągnik, koła są, nie jest przewrócony - wciągamy na lawetę (wówczas to niewielki ciężar do wyciągnięcia). Very Happy

Crash po prostu lubi szukać problemu tam gdzie go nie ma i cieszy się na każdy powód do dyskusji z nami... Smile
Wyposażenie do pojazdów specjalnych: oświetlenie ostrzegawcze, wyciągarki elektryczne i hydrauliczne, akcesoria do wyciągarek, liny stalowe i syntetyczne, ładowarki CTEK, szekle, tasmy, zblocze i wiele innych www.terenowiec.pl
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer GG
crash_osiek
Mercedes

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muki u ciebie też mróz ??? A ja myślałem że nad morzem zawsze jest lato Very Happy Very Happy Very Happy

Ostatnio zmieniony przez crash_osiek dnia Wto Lut 03, 2015 12:56 pm, w calosci zmieniany 1 raz
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer GG Tlen
4x4Terenowiec
Piechur

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crash, jedno Ci muszę oddać - doskonale poprawiasz humor! Laughing

Jak chcesz się 'poprzerzucać' przysłowiami to proszę, specjalnie dla Ciebie jedno jedyne:

'Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził' ,
z dopiskiem 'a na pewno nie crash_osiekowi' Very Happy
Powrot do gory
crash_osiek
Mercedes

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie no szczęka opada Laughing Laughing Laughing Brawooooooo Laughing Laughing Laughing Jakaż bije od ciebie inteligencja , elokwencja i styl Laughing Laughing Laughing
4x4Terenowiec
Piechur

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, fajnie, że to doceniasz! Mr. Green

Pozdrawiam serdecznie
Powrot do gory
Mendzik
Polonez

Dolaczyl: 03 Wrz 2011
Skad: Ostrów Wlkp.

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wrzucę swoje do tematu. ale troszkę inaczej Rolling Eyes Potrzebuję mianowicie taki właśnie wielokrążek lub zblocze na linę 20 mm, może ma ktoś na zbyciu?
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
4x4Terenowiec
Piechur

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieco droga, ale bardzo solidna firma - http://www.mipromet.pl/pl/zblocza-krazki-linowe_c14.html

Smile
Powrot do gory
Auto-Trans
Rowerzysta

Dolaczyl: 13 Lut 2013
Skad: Wyszogród-Sochaczew

PostWyslany: Wto Lut 03, 2015 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mendzik napisal:
A ja wrzucę swoje do tematu. ale troszkę inaczej Rolling Eyes Potrzebuję mianowicie taki właśnie wielokrążek lub zblocze na linę 20 mm, może ma ktoś na zbyciu?

To co mogę polecić do wyboru do koloru zwróć uwagę na te w żółtym i zielonym kolorze sam takie mam pochodzi z USA
http://allegro.pl/zblocze-bloczek-i5054279446.htmll
Powrot do gory
Mendzik
Polonez

Dolaczyl: 03 Wrz 2011
Skad: Ostrów Wlkp.

PostWyslany: Sro Lut 04, 2015 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo za szybki odzew na mój post, jednakże liczyłem na wiadomości na forum lub priv gdyż zaopatrzeniem zajmuje się ja a pod telefonami są kierowcy Rolling Eyes
Powrot do gory
Lechmot
Piechur

Dolaczyl: 17 Mar 2008
Skad: Kluczbork

PostWyslany: Wto Mar 17, 2015 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4x4Terenowiec napisal:
Coś takiego w zupełności wystarczy
http://www.terenowiec.pl/towar/p/id/3459/
Smile

Polecam jak najbardziej Wink

Nie widzę sensu potrzeby potężnych zbloczy które trzeba we dwóch nosić
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.
Powrot do gory
crash_osiek
Mercedes

PostWyslany: Czw Mar 19, 2015 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lechmot napisal:
4x4Terenowiec napisal:
Coś takiego w zupełności wystarczy
http://www.terenowiec.pl/towar/p/id/3459/
Smile

Polecam jak najbardziej Wink

Nie widzę sensu potrzeby potężnych zbloczy które trzeba we dwóch nosić

Do TIR-ów polecasz takie zblocze ???? Chyba żeby w dynie z niego dostać , to znaczy częściami z niego Shocked
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Akcesoria dla pomocy drogowej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastepny
Strona 2 z 3

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach