Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Wita Lębork
Idz do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastepny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
crash_osiek
Mercedes

Dolaczyl: 08 Lis 2009
Skad: Osiek

PostWyslany: Pon Lut 17, 2014 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek ja też mam tablicę za 1000 zł ale u ciebie nie byłem Very Happy Very Happy
A to "grono normalnych inaczej" pasuje do nas jak ulał Laughing Laughing Laughing Bo komu "normalnemu" chciało by się o pierwszej w nocy w niedzielę w - 25 w śniegu po kolana wychodzić z ciepłego łóżka i walczyć na drodze Smile Smile Smile
Tomasz
Volkswagen

Dolaczyl: 05 Sty 2008
Skad: Rawicz

PostWyslany: Pon Lut 17, 2014 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te tablice tylko wymieniłem by ci co mają to skumali.Smile Smile Bo zapewnie o niczym nikt nic nie wie nawet w centrali. a z 3 lata temu to nawet jedna firma miała siedzibe aut zastępczych w Rawiczu. Tyle że pod adresem pustostanu. Więc po 16 latach przepychanek na rynku dużo już widziałem i słyszałem Smile
crash_osiek
Mercedes

PostWyslany: Pon Lut 17, 2014 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jedna wypożyczalnia ma siedzibę w Kauflandzie , tylko nikt jej tam nie widział a samochody przyjeżdżają z miasta oddalonego o 60 km Very Happy
Ale co tam liczy się papier Shocked
Muki
Lamborghini
Lamborghini

Dolaczyl: 18 Gru 2005
Skad: Gdańsk Holservice

PostWyslany: Pon Lut 17, 2014 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam takich co zrobili filie 330 km od bazy Rolling Eyes
crash_osiek
Mercedes

PostWyslany: Wto Lut 18, 2014 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muki napisal:
znam takich co zrobili filie 330 km od bazy Rolling Eyes

To jacyś wędrowni klauni byli ?? I mieszkali w wozach Drzymały ??
phu-mariusz
Syrenka

Dolaczyl: 21 Lis 2011
Skad: Pruszcz Gdański

PostWyslany: Wto Lut 18, 2014 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas to działa w drugą stronę, nikomu z Pruszcza Gd. się nie chce wyjeżdżać, chyba że na wioski, bo jak na Gdańsk to już każdy nosem kręci...
Robercik
Volkswagen

Dolaczyl: 13 Kwi 2010
Skad: Katowice, Chorzów

PostWyslany: Wto Lut 18, 2014 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phu-mariusz napisal:
u nas to działa w drugą stronę, nikomu z Pruszcza Gd. się nie chce wyjeżdżać, chyba że na wioski, bo jak na Gdańsk to już każdy nosem kręci...

Bo na wjeździe do Gdańska stoi Muki z kałachem Very Happy
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
phu-mariusz
Syrenka

PostWyslany: Sro Lut 19, 2014 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie to, poza gminą zaczynają się dziurawe drogi Razz
zimnytomek

Dolaczyl: 07 Lut 2012
Skad: kartuzy

PostWyslany: Sro Lut 19, 2014 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego albo nie masz rozeznania na własnym rynku albo piszesz tylko po to żeby bić pianę na forum właśnie z terenu Pruszcza firma działa na naszym terenie czyli na terenie naszego powiatu i nie mielibyśmy nic przeciw temu gdyby jeździli po stawkach chociażby zbliżonych do naszych ale niestety jeżdżą o wiele niżej także z całym szacunkiem najpierw rozeznanie w temacie a póżniej krytyka a do kolegi z Lęborka czyli Wejherowa uzgodnij z szefem czy za 5,9 czy za 3zł czy nawet 3,5 i to nie jest chłodne podejście ale rozeznanie w branży i jeden telefon do waszego centrum z zapytaniem co i za ile pozdrawiam i życzymy zdrowej konkurencji Wink za merca sprintera także te 5,9 to chyba nie z tej bajki
phu-mariusz
Syrenka

PostWyslany: Czw Lut 20, 2014 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zimnytomek napisal:
Kolego albo nie masz rozeznania na własnym rynku albo piszesz tylko po to żeby bić pianę na forum właśnie z terenu Pruszcza firma działa na naszym terenie czyli na terenie naszego powiatu i nie mielibyśmy nic przeciw temu gdyby jeździli po stawkach chociażby zbliżonych do naszych ale niestety jeżdżą o wiele niżej także z całym szacunkiem najpierw rozeznanie w temacie a póżniej krytyka a do kolegi z Lęborka czyli Wejherowa uzgodnij z szefem czy za 5,9 czy za 3zł czy nawet 3,5 i to nie jest chłodne podejście ale rozeznanie w branży i jeden telefon do waszego centrum z zapytaniem co i za ile pozdrawiam i życzymy zdrowej konkurencji Wink za merca sprintera także te 5,9 to chyba nie z tej bajki

nie lozumiem o czy tym Ty człowieku piszesz?
Muki
Lamborghini
Lamborghini

Dolaczyl: 18 Gru 2005
Skad: Gdańsk Holservice

PostWyslany: Czw Lut 20, 2014 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisze o niezdrowej konkurencji, zaniżaniu cen, działaniu bez licencji przeładowanymi autami pomocy drogowej, o działaniu nielegalnym na zasadzie a może mnie nie złapią ... o tym właśnie pisze Rolling Eyes
phu-mariusz
Syrenka

PostWyslany: Czw Lut 20, 2014 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko dlaczego do mnie pisze skoro mam licencje, mam trochę zaplecza sprzętu od koparek, wywrotek, osobówek i lawet, poniżej 3zł/km/100zł/h i minimum 100zł wyjazd w dzień i nocki/weekendy po 4,50/km i 150h i minimum 250zł wyjazd i mimo tego nie widze że bym miał w Pruszczu Gd. jakąś poważniejszą konkurencję, na brak pracy nie narzekam, i nie rozumiem tego nie roznania na rynku w Pruszczu? Fakt że często jest poprawiania po innych bo "panie, pan żeś nie mówił że koło się zablokowało, jak mam to zabrać" itp.
Za powiat zwyczajnie nie chce nam się jeździć bo wolę godzinówki niż kilometrówki. Konkurencji nie ma, Ber-Hol jeździ dla miast i nie chce im się jeździć taniej, Jacuk i Janisz jeżdżą dla siebie a z innych laweciarzy wszyscy w okolicy wiedzą że spuszczają paliwo i podmieniają akumulatory, jak się coś stanie to ubezpieczenia nie ma itp.
Volvo

Dolaczyl: 25 Maj 2012

PostWyslany: Czw Lut 20, 2014 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phu-mariusz napisal:
Tylko dlaczego do mnie pisze skoro mam licencje, mam trochę zaplecza sprzętu od koparek, wywrotek, osobówek i lawet, poniżej 3zł/km/100zł/h i minimum 100zł wyjazd w dzień i nocki/weekendy po 4,50/km i 150h i minimum 250zł wyjazd i mimo tego nie widze że bym miał w Pruszczu Gd. jakąś poważniejszą konkurencję, na brak pracy nie narzekam, i nie rozumiem tego nie roznania na rynku w Pruszczu? Fakt że często jest poprawiania po innych bo "panie, pan żeś nie mówił że koło się zablokowało, jak mam to zabrać" itp.
Za powiat zwyczajnie nie chce nam się jeździć bo wolę godzinówki niż kilometrówki. Konkurencji nie ma, Ber-Hol jeździ dla miast i nie chce im się jeździć taniej, Jacuk i Janisz jeżdżą dla siebie a z innych laweciarzy wszyscy w okolicy wiedzą że spuszczają paliwo i podmieniają akumulatory, jak się coś stanie to ubezpieczenia nie ma itp.

Ostatnie zdanie to juz pomówienia ... ale to świadczy o wypowiadającym ...
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mirkotrans
Volkswagen

Dolaczyl: 01 Lis 2009
Skad: kujawsko-pomorskie

PostWyslany: Pon Mar 24, 2014 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
phu-mariusz
Syrenka

PostWyslany: Pon Mar 24, 2014 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Volvo napisal:
phu-mariusz napisal:

Ostatnie zdanie to juz pomówienia ... ale to świadczy o wypowiadającym ...

no chyba nie, skoro mam nagraną rozmowę jak klient dzwoni z pretensjami że mu spuściliśmy cały bak paliwa i akumulator jest inny mały i nie kręci. Po 20 sekundach rozmowy okazało się że Pan dzwonił wczesniej ale było mu za drogo i jakiś laweciarz z Pruszcza wiózł mu transitem taniej i nie byliśmy to my. I nie pisz mi kolego o pomówieniach bo chyba panuje jakaś zawiść na forum czy coś w tym z tylu. Są koledzy z forum którzy mnie znają i mają wyrobione zdanie o mnie.
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastepny
Strona 2 z 3

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach