Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Cennik naszych zachodnich kolegów
Idz do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Nasi zagraniczni koledzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
autopomocszkwarek
Trabant

Dolaczyl: 25 Paz 2007
Skad: Slubice, Lubuskie

PostWyslany: Pia Lut 08, 2013 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszesz, że są takie firmy w poznaniu co za 1km biorą 1,20, ryczałt 90,00.. i że to takie złe.. a sami z waszej strony www lepsi nie jesteście..

jeśli tak jest, że dawno nie zmienialiście strony to ok przepraszam.. albo jeśli takie cenny na waszej stronie to tzw. marketing.. chodzi mi tylko o wiarygodność..

przez takie działanie wizerunek pomocy drogowej to wciąż złoty za kilometr..

a później się wszyscy dziwią, że stawki z 130a są takie niskie, że assistance obniżają, że klient nie chce zapłacić rozsądnej ceny za kilometr - gdzie na dzień dzisiejszy mniej niż 2,00 PLN netto za kilometr nawet nie powinno się mówić..
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
fasttrans
Syrenka

Dolaczyl: 18 Maj 2012
Skad: Poznań

PostWyslany: Pia Lut 08, 2013 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ogłoszenia i marketing nic nie mają wspólnego z realną ceną? w TV są też reklamy telefonów najnowszych za 1zł i aut nowych za 25tys zł i to oznacza że klient dostanie nowy tel za 1zł lub nowe auto za 25tys zł??? chyba nie Laughing
jako właściciel firmy staram się aby firma była jak najbardziej dochodowa ale wiadomo że są pewne progi opłacalności gdzie lepiej nieraz stać niż jechać za grosiki....
Na początku zaczynałem od 1 auta gdzie sam jeździłem i odrazu miałem założoną działalność ,do tej pory mam 7aut gdzie tylko dwa do 3,5t i 3nowe przyczepy , gdym jeździł po 1zł lub 1,3zł za km to bym nie mógł nic z tego rozwinąć ... bo z czego?
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
aro
Mercedes

Dolaczyl: 15 Lis 2006
Skad: Jordanów

PostWyslany: Pia Lut 08, 2013 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie ceny jak nie wyższe z tej zachodniej strony za usługi można z powodzeniem stosować przy fakturach dla firm ubezp Wink
marwyk
Polonez

Dolaczyl: 15 Sie 2011
Skad: Kraków

PostWyslany: Sob Lut 09, 2013 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auto kolegi ściągnięte z Wiednia. Holowanie ok. 17 km 220 Euro
Ryba
Volkswagen

Dolaczyl: 08 Kwi 2011
Skad: Gryfino

PostWyslany: Nie Lut 24, 2013 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoda octavia klienta ściągnięta z autostrady A2 w niemczech, łączna trasa około 30km = 260euro. Jak zadzwonił do mnie (byłem jedyną pomocą z mojej miejscowości,jechał akurat do nas, która może legalnie jechać za granice) i usłyszał 4,50zł netto za kilometr przy trasie w dwie strony 400km, tylko zapytał ile czasu potrzeba mi żeby go zabrać z tamtąd i czy funtami może się ze mną rozliczyć.

Panowie zagranicą nikt się nie lituje, zabraknie ci paliwa na autostradzie przyjedzie drogówka, pomogą ci najpierw skroją mandacik gotówką, bo jesteś obcokrajowiec, a następnie wezwą holownik najprawdopodobniej ADAC i wtedy to już są koszty. Dlaczego u nas tak niema tylko jest jakieś takie przyzwolenie społeczne, zepchnie pan samochód, albo już szwagier jedzie i na lince go z holujemy, bo ten z pomocy powiedział że chce 200zł.
Muki
Lamborghini
Lamborghini

Dolaczyl: 18 Gru 2005
Skad: Gdańsk Holservice

PostWyslany: Pon Lut 25, 2013 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dlatego, że jak zobaczysz dookoła jak czasami wyglądają pomoce drogowe, ich operatorzy, jak pracują to resztki włosów stają dęba Wink to i trudno o normalną stawkę ... trzeba zadbać o własny wizerunek i standard wykonanej usługi i o odpowiednie wynagrodzenie łatwiej ...
zbyszek
Polonez

Dolaczyl: 28 Sie 2011
Skad: Dzierżoniów

PostWyslany: Pon Lut 25, 2013 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrzmy na naszych kolegów zagranicy ,tam są normalne stawki , tam jest dzięki temu odpowiedni sprzęt ,odpowiedni ubiór .
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
crash_osiek
Mercedes

Dolaczyl: 08 Lis 2009
Skad: Osiek

PostWyslany: Pon Lut 25, 2013 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tam nikt nie mówi klientowi że pojedzie za 0,30 Centów żeby konkurencja przypadkiem nie pojechała !!! Dziś dzwoni do mnie facet ile bym chciał za kilometr za Omegę z Gdańska (400 km) , mówię że 2,7 za km a on że w Brodnicy pomoc pojedzie za 1,20 ale szuka jeszcze taniej to mu mówię żeby zadzwonił do Polskiego Związku Kolarskiego jak będzie przelatywał Tour De Pologne to mu przy okazji za free przywiozą !!! Nie powiedział nawet do widzenia Very Happy Very Happy Very Happy
zbyszek
Polonez

Dolaczyl: 28 Sie 2011
Skad: Dzierżoniów

PostWyslany: Pon Lut 25, 2013 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest cały czas i ciężko jest coś zmienić bo zawsze jest ktoś co w stawce 1,2 za km widzi zysk i on nie potrzebuje inwestować w sprzęt ubiór ,tylko zmiana pewnych przepisów i zjednoczenie może doprowadzić do jakiejś normalności , ale to bardzo długa droga przed nami. Najgorsze w tym wszystkim jest to że tych co mają stawkę 1,2 do 1,5 jest masa.
Powrot do gory
szopeny

Dolaczyl: 06 Kwi 2006
Skad: brusy

PostWyslany: Pon Lut 25, 2013 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryba napisal:
Skoda octavia klienta ściągnięta z autostrady A2 w niemczech, łączna trasa około 30km = 260euro. Jak zadzwonił do mnie (byłem jedyną pomocą z mojej miejscowości,jechał akurat do nas, która może legalnie jechać za granice) i usłyszał 4,50zł netto za kilometr przy trasie w dwie strony 400km, tylko zapytał ile czasu potrzeba mi żeby go zabrać z tamtąd i czy funtami może się ze mną rozliczyć.

Panowie zagranicą nikt się nie lituje, zabraknie ci paliwa na autostradzie przyjedzie drogówka, pomogą ci najpierw skroją mandacik gotówką, bo jesteś obcokrajowiec, a następnie wezwą holownik najprawdopodobniej ADAC i wtedy to już są koszty. Dlaczego u nas tak niema tylko jest jakieś takie przyzwolenie społeczne, zepchnie pan samochód, albo już szwagier jedzie i na lince go z holujemy, bo ten z pomocy powiedział że chce 200zł.

HEJ KOLEGO AZ TAK SIE NIE NAKRECAJMY,OWSZEM W NIEMCZECH SA LEPSZE STAWKI ,MIALEM OKAZE BYC HOLOWANY W NIEMCZECH Z A2 DO GRANICY i dostalem do wiadomosci list na jaka sume obciozono adac,teraz juz nie pamietam jaka to byla suma ,a le za kilometr z podatkiem wyszlo niecale 1 euro,dotyczy auta osobowego .ALE ZGADZAM SIE Z TOBA ZE POLSKIE STAWKI TO POLITOWANIA GODNE .

POZDRAWIAM

KRZYSIU
Powrot do gory
tolin
Rowerzysta

Dolaczyl: 02 Lut 2010
Skad: kórnik

PostWyslany: Pon Lut 25, 2013 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dzwoni klient z internetu powiem mu 200 netto za ryczał to "Panie zastanowie sie "odpowiada i już go niwidu ni słychu Very Happy
jak zadzwoni mi Rusek z autostrady i powiem od 100 do 150 euro do najbliższego warsztatu to "kochnieńki przyjeżdżaj" i niema problemu z zapłatą Laughing
Także koledzy pozostaje nam przepękać ciężkie czasy a szaleńcy typu 1.30 za km może sami sie wykończą Laughing Wink
Szelągowski Auto Serwis
Gosc

PostWyslany: Wto Lut 26, 2013 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często jak jade do austri po zepsuty samochód to nie jest tak zle,jak tu nie którzy koledzy opowiadają z tą policją,ze pierwszo manadat dają a potem holownik ADAC za kilkaset euro.Zawsze w austri biore uszkodzony samochód z autostrady i albo stoi na pasie awaryjnym,albo w wysepce,których jest sporo na autosrtadzie i policja sie nie czepia,no chyba zeby juz faktycznie auto robiło realne zagrozenie.Nie słyszałem jeszce aby policja na zachodzie komuś manadat dała za to ze mu sie auto zepsuło,raczej jak klijentów pytałem,to starają sie pomódz policjanci.Jesli chodzi o słowacka policje,to tu przynajmniej w rejonie tatr gzie duzo polaków na wczasy jeżdzi ,to bardzo klijenci chwalą policje,ze w razie awari lub kolizi duzo chcą pomódz,jedynie trzeba na szybkość uwazać,tak zresztą jak wszędzie i u nas w polsce tez.
Powrot do gory
crash_osiek
Mercedes

Dolaczyl: 08 Lis 2009
Skad: Osiek

PostWyslany: Wto Lut 26, 2013 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEJ .
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Nasi zagraniczni koledzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach