Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Wzorcowa Pomoc Drogowa
Idz do strony 1, 2  Nastepny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Nasi zagraniczni koledzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
AutoPawela
Polonez

Dolaczyl: 22 Mar 2008
Skad: Poznań

PostWyslany: Pia Cze 08, 2012 1:37 pm    Temat postu: Wzorcowa Pomoc Drogowa Odpowiedz z cytatem

Pomocnikom o słabych sercach radze nie zaglądać<- grozi zawałem Very Happy

http://www.autohilfe-ostschweiz.com/

Wszystko świeżutkie, wymuskane i "wypachnione". Zastanawiają mnie te ich serwisówki Shocked kiedy taka X5 się zwróci jeżdżąc na naprawy na drodze. W Polsce nie jeden właściciel pomocy drogowej nie ma takiej furki a Oni sobie robią mobilne warsztaciki.

Pozdrawiam Auto Pawela
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
aro
Mercedes

Dolaczyl: 15 Lis 2006
Skad: Jordanów

PostWyslany: Pia Cze 08, 2012 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam umią cenić swoją prace więc na pewno się zwróci i zarobi . Wink
AutoPawela
Polonez

Dolaczyl: 22 Mar 2008
Skad: Poznań

PostWyslany: Sob Cze 09, 2012 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra to od dzisiaj wszyscy cenimy swoja prace i za każde holowanie od klientów prywatnych "po miescie" krzyczymy 300 netto a w trase min 4 zł/km Laughing Juz widze ilu bedziesz miał klientów Rolling Eyes
Powrot do gory
Volvo

Dolaczyl: 25 Maj 2012

PostWyslany: Sob Cze 09, 2012 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AutoPawela napisal:
Dobra to od dzisiaj wszyscy cenimy swoja prace i za każde holowanie od klientów prywatnych "po miescie" krzyczymy 300 netto a w trase min 4 zł/km Laughing Juz widze ilu bedziesz miał klientów Rolling Eyes

ganiaj po 2 złote zobaczymy kiedy się okaże że to był błąd
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mirkotrans
Volkswagen

Dolaczyl: 01 Lis 2009
Skad: kujawsko-pomorskie

PostWyslany: Sob Cze 09, 2012 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 zł netto km holowania Very Happy
Tomasz
Volkswagen

Dolaczyl: 05 Sty 2008
Skad: Rawicz

PostWyslany: Sob Cze 09, 2012 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba tylko reklama.... hehe Ale jak tak skromnym okiem popatrzeć to jedno przychodzi na myśl...Dlaczego u nas tak niema i nie będzie tak szybko chyba że za 20 lat będą sprzęt odsprzedawać to polecimy po jakiegoś ..
aro
Mercedes

Dolaczyl: 15 Lis 2006
Skad: Jordanów

PostWyslany: Sob Cze 09, 2012 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jak się dobrze przeliczy , uczyło się w szkole matematyki to lepiej wyjechać raz a dobrze dlatego poniżej 3 zł się nie jedzie holownikiem . Wink
marwyk
Polonez

Dolaczyl: 15 Sie 2011
Skad: Kraków

PostWyslany: Sob Cze 09, 2012 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieraz to i za 3 zł to nie interes. Jeśli masz tak jak ja ostatnio 4 km dojazdu, 2 km transport i potem kolejne 2 km powrót, a na wciągnięcie i zrzucenie złoma stracisz z godzinę, a na miejscu okazuje się masakra u koloryzowana przez klienta. Jak dojechałem to od razu spytał czy stawka ustalona jest nadal aktualna i niestety poszła do góry, bo inaczej policzyłbym za dojazd i pojechał na pusto do domu
mirkotrans
Volkswagen

Dolaczyl: 01 Lis 2009
Skad: kujawsko-pomorskie

PostWyslany: Sob Cze 09, 2012 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj mój samochód pojechał do szczecina z ładunkiem, i dzwoni jeden pewny pan się pyta ile bym wziął za przywiezienie opla omegi ze Stargardu Szczecińskiego moja odp 2.50 netto a klient za drogo, mówię mu że mogę zabrać mu to dziś na powrocie ze Szczecina po 3 zł za km płatne w jedną stronę, to się ze mnie wyśmiał że jestem zdzierca jak każdy laweciarz, i zaproponował mi 1 zł za km to się wyśmiałem z pana i się rozłączyłem, po chwili przychodzi sms i piszę tam że i tak jadę na pusto z powrotem to bym mógł mu zabrać tą omegę zawsze mieć 250 zł a nie mieć... Ile panowie mówicie za km jeżeli samochód wraca na pusto....?
marwyk
Polonez

Dolaczyl: 15 Sie 2011
Skad: Kraków

PostWyslany: Nie Cze 10, 2012 3:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy komu, ja mam takiego handlarza co ciężko z niego wydębić 1.5 zł ale płatne w jedną stronę za mała osobówkę typu clio 2 3 drzwi- plus jego jest taki że czeka nawet po pół roku i dłużej na mój powrót więc niejako pokrywa mi paliwo w dwie strony za Sprintera, a kurs w tamta stronę biorę już płatny w dwie strony i wtedy robi się dobra stawka powyżej 2 zł za każdy przejechany km.
Kuba
Volkswagen

Dolaczyl: 26 Kwi 2009
Skad: Krosno

PostWyslany: Nie Cze 10, 2012 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szwajcaria Rolling Eyes oni lubia robic serwisowki na mercedesach, czy BMW.

firmy assistance takie jak u nas czyli: europ, mondial IPA. podejrzewam ze maja tylko roznice w stawkach.

u nich na pewno tez nie ma takiej konkurencji jak u nas, ze zwykly statystyczny Kowalski przewiezie ci auto. straz pozarna tez na pewno ich nie wyrecza Rolling Eyes

milo popatrzec na taki sprzet.

podobne firmy:
http://www.autohilfe.ch/

http://www.hp-gerber.ch/fzgflotte/index.html

http://www.pannenhelfer.ch/index.php?option=com_content&task=view&id=15&Itemid=32
seba.przeworsk
Rowerzysta

Dolaczyl: 06 Sie 2009

PostWyslany: Nie Cze 10, 2012 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie poniżej 3 zł netto nie ma co wyjeżdżać !! Teraz to nawet pasuje min 3.5 złotego brac...
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer GG
Tomasz
Volkswagen

Dolaczyl: 05 Sty 2008
Skad: Rawicz

PostWyslany: Nie Cze 10, 2012 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ta zamiatarka mnie rozwaliła. Pewno 20 zł za posprzątanie miejsca zdarzenia to już luksus z tym traktorkiem.
Pomoc-Wieluń
Polonez

Dolaczyl: 30 Mar 2007
Skad: Wieluń

PostWyslany: Nie Cze 10, 2012 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nigdy nie będzie tak jak w Niemczech. To skąd bierze się ta różnica, jest pokrótce objaśnione w artykule (link poniżej) na zasadzie analogii kierowcy autobusu w Niemczech i Polsce.

http://forsal.pl/artykuly/522618,rybinski_skad_sie_bierze_bogactwo.html
Powrot do gory
Przemysław Kubiak
Syrenka

Dolaczyl: 02 Sty 2009
Skad: Słonecznik/Morąg

PostWyslany: Nie Cze 10, 2012 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirkotrans napisal:
Dzisiaj mój samochód pojechał do szczecina z ładunkiem, i dzwoni jeden pewny pan się pyta ile bym wziął za przywiezienie opla omegi ze Stargardu Szczecińskiego moja odp 2.50 netto a klient za drogo, mówię mu że mogę zabrać mu to dziś na powrocie ze Szczecina po 3 zł za km płatne w jedną stronę, to się ze mnie wyśmiał że jestem zdzierca jak każdy laweciarz, i zaproponował mi 1 zł za km to się wyśmiałem z pana i się rozłączyłem, po chwili przychodzi sms i piszę tam że i tak jadę na pusto z powrotem to bym mógł mu zabrać tą omegę zawsze mieć 250 zł a nie mieć... Ile panowie mówicie za km jeżeli samochód wraca na pusto....?
My nie robimy ładunków"powrotnych"!!Czy ja pracuję dla spedycji?Przez to(czyt.ladunki powrotne)sami psujemy tj.obniżamy stawki za usługę!
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Nasi zagraniczni koledzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach