Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Nowy typ sztywnego holu? jeden kierowca !!! a my na trawkę..
Idz do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Akcesoria dla pomocy drogowej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
offroad

Dolaczyl: 29 Sty 2014

PostWyslany: Sro Sty 29, 2014 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dziwi mnie że krytykujesz motyle jako "laweciarz" bo są one dla Ciebie konkurencją gdyż są znacznie tańsze i zabierają wam laweciarzom klientów.
masz racje z off.. szkoda czasu dla laweciarzy wyzyskiwaczy.
pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.
crash_osiek
Mercedes

Dolaczyl: 08 Lis 2009
Skad: Osiek

PostWyslany: Sro Sty 29, 2014 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jakiś "off" się znajdzie co myśli że internet jest anonimowy i można wszystkich obrażać , szkoda nawet strzępić języka na komentowanie takich postów,.
Proponował bym żonę-dziewczyne wypożyczać będzie miała lepsze wzięcie niż ten motyl ,pod warunkiem że nie ma tyle lat i przebiegu co ten cudowny sprzęt . Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes motylarzu Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Marcin36
Polonez

Dolaczyl: 20 Kwi 2012
Skad: Lubuskie

PostWyslany: Czw Sty 30, 2014 2:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pełnym szacunkiem dla offfffaaaa ale nie widziałem u Ciebie Muki lawety , może się mylę ale..... , a tak na marginesie to pojechał na maxa w swoich nowych postach SmileSmile Ciekawe ile ma wspólnego jego nick z offroad-em SmileSmileSmile na pewno tyle co Muki z Laweciarzem SmileSmileSmile

Sorry ale nie mogłem nic nie napisać SmileSmile

http://www.24h.sos.pl
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora WP Kontakt
TYTAN

Dolaczyl: 18 Lut 2006
Skad: Kędzierzyn-Koźle

PostWyslany: Czw Sty 30, 2014 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a z tego co ja pamietam taki sprzet został wycofany z użytku z powodów bezpieczenstwa i braku homologacji. na terenie naszego kraju zadna stacja kontroli pojazdów i policjant nie dopusci tego sprzetu do ruchu
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
phu-mariusz
Syrenka

Dolaczyl: 21 Lis 2011
Skad: Pruszcz Gdański

PostWyslany: Pia Sty 31, 2014 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda żę nie zrobiłem zdjęć z braku czasu aby odblokować przejazd bo holowałem busa z okolic Nowego Dworu Gdańskiego do Gdyni. Panowie holowali busa na "motylku". Z taniego holowania zrobiło się holowanie na kwotę czterocyfrową. W motylku rozleciały się koła i oba pojazdy znalazły się w rowie. A najlepszy był Pan co przed tym holowaniem dzwonił i stwierdził że jesteśmy za drodzy, przy drugim telefonie"po" holowaniu motylkiem nie próbował cen negocjować.

PS. taki hol na hak sam posiadam. Atest musi być na zaczep kulowy, a reszte zrobiłem sam i mam i używam. Sprawdza się np. w przypadku parkingów podziemnych i różnych taki akcji doraźnych. Autem typu T4 lub audi 100 C4 Quattro lub A8 Quattro prowadzi się dobrze, trochę gorzej zwykłą osobówką

PS.2 taki wynajem sprzętu typu "motylki" prędzej czy później skończy się prokuratorem jak w moim przypadku pan co holował też to od kogoś pożyczył i stwierdził że nie popuści strat.
Mateowwy
Polonez

Dolaczyl: 07 Gru 2012
Skad: Wyszków

PostWyslany: Pia Sty 31, 2014 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh my i nasz zawód " laweciarz zdzierca " ale tego , że 24h 365 dni w roku w mrozie czy upale staramy się pomóc w nocy o północy to już nikt nie widzi Twisted Evil
Ryba
Volkswagen

Dolaczyl: 08 Kwi 2011
Skad: Gryfino

PostWyslany: Sob Lut 08, 2014 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muki "laweciarz" nie wierze w to co czytam. Podobnie jak Marcin byłem u ciebie i nie stwierdziłem żadnej lawety, raczej kilka holowników mniejszych i większych. OFFFF naprawdę zabłysnąłeś. Powodzeni w tym twoim Motylowaniuuu Very Happy Very Happy Very Happy
phu-mariusz
Syrenka

Dolaczyl: 21 Lis 2011
Skad: Pruszcz Gdański

PostWyslany: Nie Cze 01, 2014 1:18 pm    Temat postu: Re: a może zamiast kupować to lepiej wypożyczyć ? Odpowiedz z cytatem

offroad napisal:
odwiedźcie stronę
www.tanieholowanie.com.pl
pozdrawiam

ooo, domena na sprzedaż Very Happy
Ryba
Volkswagen

Dolaczyl: 08 Kwi 2011
Skad: Gryfino

PostWyslany: Nie Cze 01, 2014 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nie zarobił nawet na koszty, to na reklamę też go nie stać. I tak właśnie kończy się karierę w tanim holowaniu Very Happy
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Akcesoria dla pomocy drogowej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach