Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Laweta jużjade / BGMcars / "Lora" Starachowice

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Zabudowy dla pomocy drogowej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
krzysiek_w
Piechur

Dolaczyl: 13 Lis 2014
Skad: Działoszyn

PostWyslany: Wto Wrz 22, 2015 12:21 pm    Temat postu: Laweta jużjade / BGMcars / "Lora" Starachowice Odpowiedz z cytatem

Witam , Ma ktoś z forumowiczów Lawetę ( przyczepę ) Firmy jużjade lub BGMcars i zechciałby podzielić się opinią o niej Smile?

pozdrawiam krzysztof Cool

Ostatnio zmieniony przez krzysiek_w dnia Sob Wrz 26, 2015 3:15 pm, w calosci zmieniany 1 raz
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer GG
ZiomekPCT
Polonez

Dolaczyl: 06 Sty 2012
Skad: WIELEŃ

PostWyslany: Wto Wrz 22, 2015 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam juzjade.pl nie mam porównania do innej ale ta jest ok
sorry nie doczytałem ja nie mam przyczepy tylko najazd aluminiowy Smile
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora WP Kontakt
krzysiek_w
Piechur

Dolaczyl: 13 Lis 2014
Skad: Działoszyn

PostWyslany: Sob Wrz 26, 2015 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko dzięki za opinię. Poszukuje przyczepy 8m na dwa autka.
Oglądałem już jadę - tragedia. BMG wygląda dużo lepiej. Interesuje mnie jeszcze firma "Lora" że Starachowic(na zdjeciach calkiem dobrze wyglada) , ktoś może posiada przyczepę lub używał , jakieś opinie / spostrzeżenia?

Pozdrawiam Krzysiek
Opelix
Polonez

Dolaczyl: 26 Lis 2014
Skad: Grudziądz

PostWyslany: Nie Wrz 27, 2015 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnej z powyższych nie miałem i za wiele nie pomogę.. Kolega ciąga,, Wiolę" 8 metrową za 7.5 tonowką od 5 lat i jeszcze nie pękła, mimo ze często ma za dużo na plecach. Minus to ,że ma 1050 kg masy wlasnej. Ja mam ,,Grew" Opalenica trochę wygląda jak radosna twórczość rzemieslnicza, ale 960 kg na wadze zważona a wiadomo tu sie kazdy kg liczy. Zapytaj Crash-a on handluje przyczepami to moze cos podpowie.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
crash_osiek
Mercedes

Dolaczyl: 08 Lis 2009
Skad: Osiek

PostWyslany: Pon Wrz 28, 2015 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem posta ale te nie pomogę . Handluje ale lawet już jadę nie mamy w ofercie i nie mam porównania bo nasze są innej budowy , patrząc na już jadę mają przyczepy na profilu aluminiowym takim jak robią zabudowy a wiec nie powinno się nic dziać , BGM robi podobnie tylko że w aluminium wszystko jest dobrze jak się wozi zgodnie z masami i ładuje jak w instrukcji a jak się tego wszystkiego przestaje przestrzegać to zaczynają się schody bo aluminium nie jest tak wytrzymałe jak stal a w takich zabudowach i przyczepach siły potrafią działać zajebiste podczas jazdy .
twojapomocdrogowa.com.pl

Dolaczyl: 29 Wrz 2015
Skad: Dąbrowa Górnicza

PostWyslany: Sob Sty 23, 2016 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiek_w napisal:
Spoko dzięki za opinię. Poszukuje przyczepy 8m na dwa autka.
Oglądałem już jadę - tragedia. BMG wygląda dużo lepiej. Interesuje mnie jeszcze firma "Lora" że Starachowic(na zdjeciach calkiem dobrze wyglada) , ktoś może posiada przyczepę lub używał , jakieś opinie / spostrzeżenia?

Pozdrawiam Krzysiek

Ja korzystałem zn usług już jadę wykonali zabudowe do lawety jest ok.Jedyna zecz do której sie moge doczepic i co mnie okropnie zdenerwowało to fakt, że cała kabina była zabita opiłkami ze szlifierki.Przy odbiorze nie zauważyłem,lecz po tygodniu te opiłki powbijane do lakieru zaczeły korodować i po czasie zrobiły sie żółte.Ale jako same wykonanie zabudowy czy przyczepy jest ok.
powerhol.pl
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Tomekostrowiec

Dolaczyl: 14 Mar 2016

PostWyslany: Czw Mar 24, 2016 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,jestem użytkownikiem lawety z firmy ,,już jade,, laweta aluminiowa o długości 8m na dwa auta.W lawecie po osmiu miesiącach użytkowania pękła rama nośna ,laweta nigdy nieprzeładowana użytkowana wyłącznie przezemnie ,nadmienie że ładowność 2700kg.Właściciel ma mnie w dupie ,jak go poinformowałem o fakcie powiedział że ją zabierze tylko kwestia ceny.Jutro jestem umówiony na oględziny z rzeczoznawcą sądowym i czeka mnie sprawa w sądzie o zwrot pieniędzy jakie zapłaciłem za przyczepę.Kolega z miasta w którym mieszkam a jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego kupił podobną ale jemu pękła już po czterech tygodniach.Szczerze odradzam wyroby tej firmy a w szczególności właściciela który myśli że na świecie są tylko idioci a on jest najmądrzejszy.Jeżeli są tu osoby które mają podobny problem proszę o kontakt 509585730 osobą zainteresowanym chętnie udostępnie zdjęcia lawety.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Zabudowy dla pomocy drogowej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach