Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Hello World!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  

Czy ilość zleceń jest zależna od warunków pogodowych?
Tak
26%
 26%  [ 5 ]
Nie
73%
 73%  [ 14 ]
Wszystkich Glosow : 19

Autor Wiadomosc
rapidcar

Dolaczyl: 14 Lis 2014
Skad: Katowice

PostWyslany: Wto Lis 24, 2015 7:25 am    Temat postu: Hello World! Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich z branży!

Pomoc drogowa Katowice Rapid-Car
http://rapidcar.eu
tel. 519-582-307

Idzie zimne, z tej okazji pytanko czysto statystycznie, czy ilość zleceń jest zależna od warunków pogodowych?
Wicher
Piechur

Dolaczyl: 07 Paz 2009
Skad: Polska

PostWyslany: Wto Lis 24, 2015 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rapid_Car ta strone stworzono po to aby nowicjusze przedstawiali sie ogolowi kim i skad sa i co maja do pokazania a nie do wystawiania do niczego nie sluzacych ankiet bo ilosc zlecen zalezy od tego ilu LOWCOW BLACH operuje w twojej okolicy bez wzgledu na pogode i pore dnia czy nocy>Oni sa zawsze tam gdzie sie jeszcze nic nie stalo ale sie dopiero zdarzy. no i jezeli nie jezdzisz za 1,20 to witam na stronie.
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Opelix
Polonez

Dolaczyl: 26 Lis 2014
Skad: Grudziądz

PostWyslany: Wto Lis 24, 2015 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
W deszcz tylko spać się chce , jak pada snieg ,to sie w domu siedzi, jak jest 35 stopni na dworze,to wszyscy nad morzem siedzą, więc to raczej od pogody nie zalezy.
P.s Fajnego masz Touarega na 3.5 tonówce na zdjęciach z facebooka
, Transita załadowanego tyłem tez podziwiałem
https://www.facebook.com/rapidcareu/?fref=nf[url][/url]

Zawsze podziwiam tych co ładuja na 3,5 tonówki auta tyłem. Podpowiesz nam jak sie tak załadowanym sprzętem steruje?

Ostatnio zmieniony przez Opelix dnia Wto Lis 24, 2015 11:09 pm, w calosci zmieniany 1 raz
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
krzysiek_w
Piechur

Dolaczyl: 13 Lis 2014
Skad: Działoszyn

PostWyslany: Wto Lis 24, 2015 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujące , na forum 1,5 roku ilość postów 1
Shocked
krzysiek_w
Piechur

Dolaczyl: 13 Lis 2014
Skad: Działoszyn

PostWyslany: Wto Lis 24, 2015 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opelix napisal:

P.s Fajnego masz Touarega na 3.5 tonówce na zdjęciach z facebooka
, Transita załadowanego tyłem tez podziwiałem.
DMC tez chyba masz z gumy i sie rozciaga.

. Hahha dopiero teraz Zobaczyłem profil ma fb. A żeby cię itd ściągnęła na wagę z Takim Touaregiem Smile
Opelix
Polonez

PostWyslany: Wto Lis 24, 2015 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki z zagłębia strzeżcie się Very Happy Very Happy Very Happy Konkurenję macie.

Możecie tez wynając ,,licencjonowany" przewóz osób bez licencji
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
crash_osiek
Mercedes

Dolaczyl: 08 Lis 2009
Skad: Osiek

PostWyslany: Pia Lis 27, 2015 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opelix napisal:
Witam.
W deszcz tylko spać się chce , jak pada śnieg ,to się w domu siedzi, jak jest 35 stopni na dworze,to wszyscy nad morzem siedzą, więc to raczej od pogody nie zależy.
P.s Fajnego masz Touarega na 3.5 tonówce na zdjęciach z Facebooka
, Transita załadowanego tyłem tez podziwiałem

Zawsze podziwiam tych co lądują na 3,5 tonówki auta tyłem. Podpowiesz nam jak się tak załadowanym sprzętem steruje?

No to przedstawiłeś kolegę rapidcar Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A co do sterowania to mogę ci podpowiedzieć jak sie steruje takim składem Very Happy Very Happy Very Happy
Żaglami kolego żaglami Very Happy Very Happy Very Happy
rapidcar

Dolaczyl: 14 Lis 2014
Skad: Katowice

PostWyslany: Nie Lis 29, 2015 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, dziękuję za słowa podziwu. Jak to się mówi - jest potrzeba to i rozwiązanie się znajdzie.
Dla spragnionych informacji spieszę poinformować, że "nadwyżki" zdarzają się sporadycznie i na krótkich, lokalnych dystansach. Zresztą tak było kiedyś, skromne początki. Ze sterowaniem wiadomo jak to bywa, raz lepiej, raz gorzej ale bez większych problemów - i to bez żagli.

Opelix, skąd przypuszczenie o braku licencji? :O

krzysiek_w również życzę częstych kontrol. Jeśli chodzi o staż na forum też jestem pod wrażeniem jak szybko ten czas leci.

Jeżeli chodzi o ankietę, dziękuję za wyrażone opinie i oceny. W mojej opinii warunki pogodowe mają jak najbardziej znaczenie, ale wolałem to potwierdzić u bardziej doświadczonych. W przypadku gdyby była zbędna myślę, że administrator lub moderator podjąłby odpowiednie kroki w celu jej usunięcia.

Pozdrawiam
Opelix
Polonez

PostWyslany: Nie Lis 29, 2015 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm dlaczego tak sądzę? Moze dlatego ze na 11 fotek na stronie Facebooka jestes przeladowany chyba na 7miu i to nie o 100kilo. Przeladowanie mozna w tonach juz liczyc, wiec nie sądzę abyś odrobił lekcje i zrobił linencje na transport osob od 7 do 9 osob ,bo taka jest potrzebna w przypadku busa 9 osobowego. Licencja taxi tu nie obowiązuje.
Nie odbieraj tego personalnie,bo kazdy od czegos zaczynał,(ja tez Święty nie bylem)ale majac 3,5 tonowke mozna zapiąc dużą lawete i jest to mniejsze ,,zło" niz pakowanie 2,5 tonowego Touarega na plecy.
Mozesz jechac tylko 2 km i po kilometrze jak potrącisz kogoś na przejsciu dla pieszych ,to co powiesz prokuratorowi? Ze przeladowanie o 1 tonę nie mialo wplywu na dlugość hamowania? Zapewne uwierzy i odpusci. Very Happy Na forum nie jesteś nowy i powinnes juz coś wiedziec na ten temat.
Moze wyciągniesz wnioski i odrobisz lekcje z nie do konca pozytywnej opinii dotyczącej Twej pracy,albo będziesz uskuteczniał dalej drogową partyzantkę. Wybor zawsze będzie nalezal do Ciebie. Pozdrawiam.
Powrot do gory
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach