Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Wyciagarka 10 ton 24V
Idz do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Akcesoria dla pomocy drogowej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
4x4Terenowiec
Piechur

Dolaczyl: 23 Maj 2012
Skad: Kraków

PostWyslany: Wto Cze 24, 2014 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crash_osiek napisal:
Po co bzdury pisać na kogoś ??? Wy nie sprzedajecie ale za 2500 zł byście sprzedali a na stronie za 3200 zł macie ???? czyli upustu nie ma ?? No i najważniejsze , sprzedać każdy potrafi ale serwisować już nie o czym się na własnej skórze przekonałem w waszym wykonaniu Shocked Jak jakość sprzętu poszła w dół to i obsługa też się mizerna zrobiła nie wspominając o serwisie Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Jakie bzdury? Nie bardzo rozumiem... Proszę za to przeczytać ze zrozumieniem moją powyższą wypowiedź. Napisałem, że byśmy nie sprzedali, bo nie będziemy się licytować. Rabaty oczywiście są, raz - negocjowane, dwa - dla stałych Klientów. dystrybutorów, firm zabudowujących.

Nie wiem też o jakości którego sprzętu piszesz, bo wzrostu reklamacji nie ma, raczej spadek, wzrost jest - stałych i zadowolonych Klientów. Natomiast co do serwisu... Konkrety proszę, nasz serwis wyciągarek jest jednym z lepszych w Polsce, więc podobne zarzuty prosiłbym poprzeć konkretami - może o czymś nie wiemy, wtedy chętnie to wyjaśnimy.

Pozdrawiam
Wyposażenie do pojazdów specjalnych: oświetlenie ostrzegawcze, wyciągarki elektryczne i hydrauliczne, akcesoria do wyciągarek, liny stalowe i syntetyczne, ładowarki CTEK, szekle, tasmy, zblocze i wiele innych www.terenowiec.pl
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer GG
4x4Terenowiec
Piechur

PostWyslany: Wto Cze 24, 2014 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryba napisal:
napis Made in ChRL mówi sam za siebie Very Happy

Teraz 3/4 wyciągarek jest Made in ChRL, czy to mniejszych firm, czy potentatów... Razz
Wyposażenie do pojazdów specjalnych: oświetlenie ostrzegawcze, wyciągarki elektryczne i hydrauliczne, akcesoria do wyciągarek, liny stalowe i syntetyczne, ładowarki CTEK, szekle, tasmy, zblocze i wiele innych www.terenowiec.pl
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer GG
crash_osiek
Mercedes

Dolaczyl: 08 Lis 2009
Skad: Osiek

PostWyslany: Wto Cze 24, 2014 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na temat serwisu to bym mógł poemat napisać jedną wciągarkę champion-a wysyłałem do was 3 razy i dalej chodziła jak sieczkarnia aż klientowi znudziło się wysyłać i czekać bez wyciągarki a talon 9,5 był u was 2 razy i raz zamówiłem części na które czekałem 2 miesiące i jeszcze nie wszystko przyszło no i poddałem sie i teraz leży na wiacie w kącie i ........... to z tych gorszych przypadków które pamiętam ale było tego więcej jak sobie życzysz to pogrzebie w papierach i znajdę to co było wysyłane i ile czasu u was leżało , a jak na razie w Dragon Winch jeszcze nic nie wysyłałem jak już to jakieś pierdoły które sam ogarnąłem a trochę tego zamontowałem .
4x4Terenowiec
Piechur

PostWyslany: Wto Cze 24, 2014 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzę to i wyjaśnię, nie jest możliwe, żeby Klient czekał 2 miesiące na części i jeszcze koniec końców nie otrzymał sprawnej wyciągarki... Wyciągarka rozumiem była kupowana u nas? Proszę albo tu, albo na prv nr faktury, ew. te papiery z info co było wysyłane, ile leżało etc. - wyjaśnię sprawę, bo to duże zaskoczenie (sprawa zapewne miała miejsce przed moją 'kadencją').

Natomiast co do serwisu konkurencji - tu niestety nie mogę się zgodzić, bo Klienci do nas trafiają, żeby poprawić, nieładnie mówiąc, spartaczoną robotę...

Niemniej jeśli Pan dystrybuuje wyciągarki DW, jest Pan zadowolony, to rozumiem oczywiście podejście i przywiązanie do marki. Ja ze swojej strony mogę zaoferować naprawę stosunków z Panem/Pańską firmą, które jak widać zostały w pewnym momencie mocno nadwyrężone. Dążę do tego, aby relacje z Klientami i obsługa były na najwyższym poziomie, dlatego podobne sprawy, starsze czy młodsze, wolałbym rozwiązać i zakończyć w pozytywnej atmosferze, z korzyścią dla Klienta.

P.S. Dziękuję za zwrócenie uwagi na cenę PW18000 - był błąd na stronie, wciąż widniała stara cena wyciągarki - już poprawione.

Pozdrawiam
Powrot do gory
crash_osiek
Mercedes

Dolaczyl: 08 Lis 2009
Skad: Osiek

PostWyslany: Wto Cze 24, 2014 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klienta traci się raz . Ale dziękuje za chęci . A co do faktur to w bazie powinniście mieć nasze dane i zakupy wystarczy sprawdzić .
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Akcesoria dla pomocy drogowej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach