Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Zawsze widoczny:) Co powiecie na temat bezpieczeństwa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Bezpieczeństwo Pracy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
mirkotrans
Volkswagen

Dolaczyl: 01 Lis 2009
Skad: kujawsko-pomorskie

PostWyslany: Nie Mar 17, 2013 6:23 pm    Temat postu: Zawsze widoczny:) Co powiecie na temat bezpieczeństwa? Odpowiedz z cytatem

Uploaded with ImageShack.us
Muki
Lamborghini
Lamborghini

Dolaczyl: 18 Gru 2005
Skad: Gdańsk Holservice

PostWyslany: Nie Mar 17, 2013 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to odpowiadam : Razz

jestem zawsze negatywnie nastawiony na Pomocnika Drogowego którego na drodze nie można odróżnić od ... jego klienta ! jak widzę jakieś sweterek i dzinsy to mnie szlag trafia ... ale to zawsze idzie w parze z ceną za grosze, a mnie jakoś się nie chce zginąć na drodze ...
mirkotrans
Volkswagen

Dolaczyl: 01 Lis 2009
Skad: kujawsko-pomorskie

PostWyslany: Nie Mar 17, 2013 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odzież odblaskowa to podstawa w naszym przypadku, wczoraj 16/03/2013 wciągałem samochód, i jadąca pomoc drogowa na pilskich nr rej wiozła konstrukcję stalową wystawało mu na boki około 1 metra i tylko poczułem po plecach jak mi się kurtka rozdziera, zap*****lał jak jakiś nie normalny bez włączonych kogutów ani żadnego oświetlenia nie miał po bokach, myślałem że się chociaż zatrzyma zapyta się czy coś się stało a on kompletnie nic tylko kogutem mi pomrugał i nawet nie zwolnił. Wiem że był to Mercedes 814 na płycie hydraulicznej Sad
ZiomekPCT
Polonez

Dolaczyl: 06 Sty 2012
Skad: WIELEŃ

PostWyslany: Nie Mar 17, 2013 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam blachy PCT .... a wczoraj byłem na miejscu na szczęście
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora WP Kontakt
31arturo
Trabant

Dolaczyl: 20 Gru 2010
Skad: Trzcianka

PostWyslany: Pia Mar 22, 2013 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to my to my mireczku Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing w tym ubranku kolega wygloda mirek calkiem calkiem Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
jedrekkrak75
Volkswagen

Dolaczyl: 16 Lip 2011
Skad: kraków

PostWyslany: Pon Sty 06, 2014 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oprócz widocznosci na drodze nas samych jest też swiadomosc kierowcy innego pojazdu na drodze ze powinien na nas uwazać, Ja zacząłem to robic przez facebooka i odzew jest bardzo pozytywny;)
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Bezpieczeństwo Pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach