Forum NaDrodze.pl Strona Glowna NaDrodze.pl
Forum Dyskusyjne Polskich Pomocy Drogowych

AlbumAlbum FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj sie, by sprawdzic wiadomosciZaloguj sie, by sprawdzic wiadomosci   ZalogujZaloguj 

Fajna firma niemiecka
Idz do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Nasi zagraniczni koledzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastepny temat  
Autor Wiadomosc
Muki
Lamborghini
Lamborghini

Dolaczyl: 18 Gru 2005
Skad: Gdańsk Holservice

PostWyslany: Czw Sty 04, 2007 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My odpuszczamy nie ma kasy nie ma naszej pracy.Zabezpieczyć sie innaczej nie da, ostatnio klient miał fundusze do momentu wyciągnięcia całego składu na drogę potem kasa się zagubiła a teraz zaczniemy walki w sądzie. Jak to mówi mój przyjaciel Jacek z Koszalina taniej jest niewyjechać niż czekać na przelew i niestety ma rację. Jak ktoś jest rzetelny to rozumie dzisiejsze czasy i się zwlecze z łóżka (czytaj szef) do komputera i przeleje od ręki przesyłając potwierdzenie wpłaty faksem Rolling Eyes
pomdro
Opel

Dolaczyl: 19 Wrz 2006
Skad: Rybnik

PostWyslany: Czw Sty 04, 2007 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mozna i nie wyjezdzac tylko ze wtedy w portfelu pustki gwarantowane, najgorzej sprawa sie ma kiedy zleca policja np, usuniecie jakiegos klocka bo sie popsul i tamuje i utrudnia ruch, dyspzycje usuniecia co prawda wydaja ale nie na usuniecie na parking tylko w najblizsze bezpieczne miejsce, wg nich to prawidlowo wg mnie nie, i jak tu od takiego wyciagnac pozniej kase?a w koncu my mamy holowac a nie szwendac sie po sadach
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer GG WP Kontakt
aro
Mercedes

Dolaczyl: 15 Lis 2006
Skad: Jordanów

PostWyslany: Pia Sty 05, 2007 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najbliższe bezpieczne miejsce gwarantujące zapłatę to swój parking Razz . Najlepiej zawsze wcześniej niech właściciel wyślę zlecenie faxem z uzgodniną ceną wtedy masz jakomś podstawe ty i on o tym też wie , bo na słowo to wiesz co potem Twisted Evil
Desperados/już nie !!
Gosc

PostWyslany: Pia Sty 05, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie troszkę optymizmu, inni mają gorzej od nas i nie pękają. Jutro będzie lepiej. Very Happy Very Happy
http://www.humorek.com.pl/c71/s/39.htm
Powrot do gory
STANLAK
Trabant

Dolaczyl: 22 Sty 2006
Skad: Nowy Sącz

PostWyslany: Pia Sty 05, 2007 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiem tak, że wbrew pozorom nie spotykam sie jakos z dlugim oczekiwaniem na platnosci za holowanka Smile

a jak klient jest z daleka i nie ma kasy to i tak póki co nie było problemów z płatnościami ludziom którym zaufaliśmy Smile

może jeszcze sie kiedyś na ludziach przejade, ale mam troche doświadczenia w końcu od 16 lat działam i jakoś sie trzymam Smile

pozdrawiam wszystkich bardzo seerdecznie
Desperados/już nie !!
Gosc

PostWyslany: Pia Sty 05, 2007 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory, zapomniałem wcześniej o bardzo poważnym linku, http://www.autokrata.pl/ogien/817/szkieletomotor/
Powrot do gory
aro
Mercedes

PostWyslany: Pia Sty 05, 2007 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach trzeba uważać Wink . Ja mam parę nie zapłaconych zleceń i wyciągłem z tego wnioski . Nie znam nie ma kasy nie ma roboty Evil or Very Mad .

Wątpie , że ktoś zrobi robotę i usłyszy od klijenta obcego Shocked dziękuje a pieniądze panu wyślę i rozejdziecie się . 1 do 100 , że nie zapłaci a podany telefon nie istnieje . Myślę , że w takiej sytuacji każdy jakoś się zabezpiecza Cool .

Ostatnio zmieniony przez aro dnia Pia Sty 05, 2007 10:05 pm, w calosci zmieniany 1 raz
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
STANLAK
Trabant

PostWyslany: Pia Sty 05, 2007 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie, ale mnie i tak najbardziej wkur....... auta które zkleciała mi policja a potem mi stoja na parkingu i tylko miejsce zajmuje qwa
pomdro
Opel

PostWyslany: Pia Sty 05, 2007 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tymi autami zholowanymi a nieodebranymi to faktycznie bardzo duzy problem jak dotad nie znalazlem sposobu na egzekwowanie tych naleznoscibo i jak zakladac sprawe w sadzie takiemu ktoremego np. maluch jest wart 20zlotych a sam nie wiele wiecej i to pod warunkiem ze sie tego delikwenta ustali.
a co do zabezpieczania sie przed nieuczciwymi klientami to raz wziolem od kierowcy tira dowód, koncesje itp. na wyrazne polecenie wlasciciela tegoz pojazdu jako zabezpieczenia platnosci, rano dnia nastepnego juz dzwonila do mnie policja jakobym ukradl te dokumenty, no i musialem oddac je, i porzegnac z czescia zaplaty za usluge, wlasciciel lezac sobie w lozku oszacowal moja prace na polowe naleznosci bo tak sobie wyliczyl Shocked i polowe przelal, sprawa rozwojowa w sadzie
konkluzja ; wydaje mi sie że jestesmy od holowania i na tym sie znamy a nie od dochodzenia naleznosci
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer GG WP Kontakt
aro
Mercedes

PostWyslany: Sob Sty 06, 2007 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak bywa moim zdaniem najlepiej niech przefaksuje zlecenie dotyczące danego zdażenia i uzgodnij cene . Gość cwany w tedy łatwo się nie wymiga a ty masz twardy dowód wykonanej pracy Wink . A prawdę mówiąc wszystko i tak wychodzi w praniu Laughing . Pierwszy kontakt z klijentem i można o nim wstępną opinie wystawić Twisted Evil .
aro
Mercedes

PostWyslany: Sob Sty 06, 2007 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P. S
Jak widzę , że gość cwany to mówię taką cene , że sam rezygnuje Razz . Dobrze , że takich jest na razie niewielu . Wink
STANLAK
Trabant

PostWyslany: Nie Sty 07, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie powiem ten koleś od tira to musialbyc jakis wielki niby bohater !
r.szymacha
Trabant

Dolaczyl: 12 Lut 2006
Skad: Łódź

PostWyslany: Czw Kwi 26, 2007 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale ladnie zeszlo z tematu Very Happy
jak skonczylem czytac to musialem sprawdzic na ktorym podforum jestem Very Happy
Powrot do gory
Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
pomdro
Opel

PostWyslany: Pia Kwi 27, 2007 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozbieznosc tematów swiadczy tylko o tym ja duzo tematow nas dreczy i jest do poruszenia bo njagorzej jest wtedy gdy przujmujemy wszystko co nam wcisna i uwazamy ze tak musi byc.....
panowie zacznijmy walczyc o swoja godnosc i lepsze jutro
Powrot do gory
Wyswietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum NaDrodze.pl Strona Glowna -> Nasi zagraniczni koledzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Nie mozesz pisac nowych tematow
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postow
Nie mozesz usuwac swoich postow
Nie mozesz glosowac w ankietach